Loader
Logo LUAS
Print
Semua Department
  • Semua Department
  • Pejabat Pengarah
  • Unit Korporat
  • Unit Teknologi Maklumat
  • Unit Audit Dalam
  • Unit Pelesenan
  • Bahagian Khidmat Pengurusan
  • Unit Pengurusan Pejabat
  • Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti
  • Unit Kewangan
  • Bahagian Pengurusan Lembangan Sungai dan Pantai
  • Pejabat Wilayah Selangor/Bernam
  • Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh
  • Pejabat Wilayah Langat/Sepang
  • Unit Pengurusan Alam Sekitar
  • Unit Pengurusan Makmal
  • Unit Hidrologi
  • Unit Skuad Pantas
  • Bahagian Perancangan dan Pembangunan
  • Unit Perancangan dan Penyelidikan
  • Unit Pengubahan Sumber
  • Unit Kawalan Badan Air
  • Unit Abstraksi Air
  • Unit Projek
  • Bahagian Perundangan dan Penguatkuasaan
  • Unit Perundangan
  • Unit Penguatkuasaan
Staff

Ybrs. Ts. Haji Hasrolnizam Bin Shaari S.I.S, A.M.S

Pejabat Pengarah

Pengarah

Staff

Sharifah Azlin Shah Binti Syed Zainal

Pejabat Pengarah

Setiausaha Pejabat Gred N32

Staff

Ishak Bin Kamaruzaman P.P.C

Unit Korporat

Pegawai Penerangan Gred S44

Staff

Mohd Noh Bin Mohd Yusoff

Unit Korporat

Penolong Pegawai Penerangan Gred S32

Staff

Asnawati Binti Saion P.J.K

Unit Korporat

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Nur Athirah Nabilah Binti Musa

Unit Korporat

Penolong Pegawai Penerangan Gred S29

Staff

Nurliyana Binti Zulkeflee

Unit Korporat

Penolong Pegawai Penerangan Gred S29

Staff

Rashila Binti Ahmad Faidzal

Unit Korporat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Muhammad Alifnaim Bin Muhidi

Unit Korporat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Muhammad Asyraf Bin Che Man

Unit Korporat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Nabillah Binti Azhar

Unit Korporat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Mohd Syafiq Afandi Nor Azmi

Unit Korporat

Pembantu Penerangan Gred S19

Staff

Razilah Binti Doraman

Unit Teknologi Maklumat

Pegawai Teknologi Maklumat Gred F44

Staff

Norirwan Bin Mohamad

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Muhamad Sani Bin Aripin

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Nurul Farhanim Binti Abdul Manap

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Farah Muzatul Akmal Binti Mustapha

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Nurul Izleen Binti Razmi

Unit Teknologi Maklumat

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred FA29

Staff

Muhammad Faisal Bin Shaibon

Unit Teknologi Maklumat

Juruteknik Gred FT19

Staff

Nurhalidah Binti Mohammed Khalim

Unit Teknologi Maklumat

Juruteknik Gred FT19

Staff

Aisah Binti Masdar

Unit Teknologi Maklumat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Nurul A'in binti Mohamad Yusof

Unit Audit Dalam

Juruaudit Gred W41

Staff

Nor Atika Binti Nasrah

Unit Audit Dalam

Penolong Juruaudit Gred W32

Staff

Zuhanis Binti Muhamad Ali

Unit Audit Dalam

Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Nurul Aini Binti Sidol

Unit Audit Dalam

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22

Staff

Tuan Fatimah Binti Tuan Yahaya

Unit Pelesenan

Penolong Jurutera Gred JA36

Staff

Shahzreena Binti Badaruddin

Unit Pelesenan

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Nur Husnah Binti Hamzah

Unit Pelesenan

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Nur Syahirah Binti Azani

Unit Pelesenan

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Khairul Aini Binti Jaafar P.P.C

Bahagian Khidmat Pengurusan

Pegawai Tadbir Gred N44

Staff

Nur Nabilah Binti Rusnan

Unit Pengurusan Pejabat

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Mohamad Haizad Faris Bin Harun

Unit Pengurusan Pejabat

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Zanariah Binti Badrol Salleh P.J.K

Unit Pengurusan Pejabat

Ketua Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Mohammad Siddiq Bin Mohd Jainal

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Nur Izzati Binti Azahar

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Mimi Yusrina binti Rosle

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Muhd Faezi Bin Mohamad Nasir

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Mohamad Hafez Bin Khalil

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Muhammad Firdaus Bin Suhaimi

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Yunos Bin Asmuni

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Muhammad Shahmil Bin Saini

Unit Pengurusan Pejabat

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Muhammad Haider Bin Mohd Tahyar

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Operasi Gred N11

Staff

Mastura Binti Ajam

Unit Pengurusan Pejabat

Pembantu Operasi Gred N11

Staff

Mohd Tahir Bin Ab Talib

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pegawai Tadbir Gred N44

Staff

Noor Saidatol Nafisah Binti Yeop

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Ahmad Muzzamel Bin Al Bakri

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Penolong Pegawai Tadbir Gred N29

Staff

Norfaezah Binti Ariffin

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22

Staff

Awaluddin Bin Kasmari

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22

Staff

Norazlin Binti Ismail

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Suhailla Binti Mohd

Unit Pengurusan Sumber Manusia Dan Integriti

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Suziealaliza Binti Surin P.P.C

Unit Kewangan

Akauntan Gred WA44

Staff

Sharil Bin Pakir

Unit Kewangan

Penolong Akauntan Gred W32

Staff

Norizah Binti Muhi

Unit Kewangan

Penolong Akauntan Gred W29

Staff

Nur Aliaa Diyana Binti Khaini

Unit Kewangan

Penolong Akuantan Gred W29

Staff

Mohd Suharry Bin Mohd

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22

Staff

Siti Khadijah Binti Udzir

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19

Staff

Siti Suziyanti Binti Zakaria

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19

Staff

Norhikmah Binti Jusri

Unit Kewangan

Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19

Staff

Haslina Binti Amer A.I.S

Bahagian Pengurusan Lembangan Sungai dan Pantai

Ketua Penolong Pengarah ; Jurutera Gred J48

Staff

Zaidi Bin Arifin

Bahagian Pengurusan Lembangan Sungai dan Pantai

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Bidasari Binti Bahashim

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C44

Staff

Siti Halimah Binti Mohd Nor

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Aliff Hafizuddin Bin Azman

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohamad Shafiq Bin Mohd Sayuti

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Faiq Bin Abd Rahim

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Siti Zul Norain Binti Muhamad

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Amyrull Bin Arsat

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nor-emy Binti Kamaruzaman

Pejabat Wilayah Selangor/Bernam

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Mazhazuan Bin Harun

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Jurutera Gred J41

Staff

Mohd Nazreen Bin Kama Basri

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Norazita Binti Ismail P.p.c

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nurazwatul Nadia Binti Nordin

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Izzat Bin Mahadi

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Fadhlin Bin Airunizam

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Sahrol Helmi Bin Termizi

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nurulain Binti Ahmad Ngasri

Pejabat Wilayah Klang/Sg. Buloh

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Ts.ir. Muhamad Khairi Bin Jalil

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Jurutera Gred J44

Staff

Mohd Shahzuan Bin Mustakim

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA36

Staff

Rus Nur Adilla Binti Rusli

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Hafiz Bin Abdul Aziz

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Fareeq Amir Shah Bin Roslan

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nur Anis Binti Ramli

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Ghazi Fitri bin Jamaluddin

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mameylinda Binti Ramlee P.J.K

Pejabat Wilayah Langat/Sepang

Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Mohd Nazifi Bin Nawawi

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C44

Staff

Mohd Rizal Bin Tauhid

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA36

Staff

Norkhaizan Haqis Binti Ab. Razak

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C32

Staff

Siti Nur Asyura Binti Abd Rahman

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Wafiy Bin Md Wazir

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C29

Staff

Ahmad Asyraf Bin Kamaruddin

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhamad Suriadi Bin Mohd Atkhar

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Norhisham Bin Mohd Johar

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nurulhuda Binti Taiban

Unit Pengurusan Alam Sekitar

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Nadasofa Binti Mohd Saidi

Unit Pengurusan Makmal

Pegawai Sains Gred C41

Staff

Mohd Syazali Bin Mohamed Talha

Unit Pengurusan Makmal

Penolong Pegawai Sains Gred C29

Staff

Nurul Huda Binti Zasali

Unit Pengurusan Makmal

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Muhammad Aiman Bin Ariffin

Unit Hidrologi

Jurutera Gred J41

Staff

Norfadhilah Hanis Binti Arifin

Unit Hidrologi

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Fatin Aqilah Binti Arshad

Unit Hidrologi

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Azemi Bin Razali

Unit Hidrologi

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Ahtijah Binti Sulaiman

Unit Hidrologi

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Ahmad Faidz Bin Razalli

Unit Skuad Pantas

Jurutera Gred J41

Staff

Che Abdul Rahman Bin Che Hasan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Zulhairie Bin Mohd Zamzuri

Unit Skuad Pantas

Penolong Pegawai Penguat kusa Gred KP29

Staff

Nor Laili Binti Abdul Halim

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Ahmad Zamri Bin Sa'aia

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohd Afzanizam Bin Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohammad Al-ridzuan Bin Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Akmal Bin Ruslee

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Rosehidaya Binti Sallehin

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Ahmad Izzat Bin Shahrudin

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhamad Asmawi Bin Dollah

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhd Syafiq Bin Roslan

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Nadhir Bin Abd Ghani

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Khidzir Bin Amron

Unit Skuad Pantas

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Zarifah Aida Bin Zahari

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Ahmad Ramdzan Al Mubarak Bin Mubin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohammad Fareezurrahim Bin Othman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Shahnizam Bin Sulaiman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Amirul Ashraf Bin Amir Roslan

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Adib Bin Osman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Samsul Nizam Bin Surip

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Arif Faisal Bin Ropie

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Syazwi Asyraf Bin Sazali

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Mohamad Hafis Bin Hamidun

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Amirul Faiz Bin Sahak

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohd Zairul Hafizad Bin Abdullah

Unit Skuad Pantas

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Nor Khalizah Binti Ma'asor

Unit Skuad Pantas

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Azharil Bin Abdul Wahab

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohd Fahmi Bin Zainudin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Nor Hafizie Bin Azizi

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mustaza Bin Wahiddin

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Daniel Aqmal Bin Norazman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhamad Uzair Bin Mohd Rafee

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Hairi Fazreen Bin Dzulkefly

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhamad Syafiq Bin Abd Aziz

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohd Siratzulfitry Bin Saliman

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Hamizan Azimuddin Bin Azani

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Syaffie bin Mohd Aris

Unit Skuad Pantas

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Nor Zamri Sondor A.I.S

Bahagian Perancangan dan Pembangunan

Ketua Penolong Pengarah ; Jurutera Gred J48

Staff

Sa'at Bin Zailan

Bahagian Perancangan dan Pembangunan

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Mohd Azhar Bin Mohd Yusoff

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Pegawai Perancang Bandar dan Desa Gred J44

Staff

Aminnuddin Bin Zakaria P.J.K

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Pen. Peg.Perancang Bandar dan Desa Gred JA36

Staff

Nor Hamimah Binti Idris

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Pen. Peg.Perancang Bandar dan Desa Gred JA29

Staff

Siti Suhailah Binti Md Said

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Pen. Peg.Perancang Bandar dan Desa Gred JA29

Staff

Nor Ezzah Diana Binti Majid

Unit Perancangan dan Penyelidikan

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Siti Haida Binti Ramli

Unit Pengubahan Sumber

Jurutera Gred J44

Staff

Muhamad Nahar Bin Mohammad Nasir

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Adi Thakib Bin Abdullah

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muizzuddinafaris Mohd Sidek

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Ainur Rahman Bin Mohd Husnin

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Izzati Amirah Binti Osman

Unit Pengubahan Sumber

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Noor Hayati Binti Ariffin

Unit Pengubahan Sumber

Pembantu Tadbir Gred N19

Staff

Nur Naziehah Asnisa Binti Mohd Ashri

Unit Kawalan Badan Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Nazreen Faiz Bin Nordin

Unit Kawalan Badan Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Ahmad Nazrin Bin Ahmad Noh

Unit Kawalan Badan Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Sahrol Rozi Bin Rahmed P.J.K

Unit Kawalan Badan Air

Pembantu Tadbir Gred N22

Staff

Harnani Binti Shaharuddin

Unit Abstraksi Air

Jurutera Gred J44

Staff

Wan Azrul Fanzuri Bin Wan Pakar Rudin

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA36

Staff

Fadilah Binti Mohamad Ayob

Unit Abstraksi Air

Penolong Pegawai Kawalan Alam Sekitar Gred C32

Staff

Muhammad Azlan Bin Dannuri

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Mohd Norazmil Bin Abdul Rahman

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Siti Zaleha Binti Abd Aziz

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Muhammad Nazirul Bin Mohd Fauzi

Unit Abstraksi Air

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Nur Najah Amanina Binti Azmi

Unit Abstraksi Air

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Mohd Azmeer Bin Abdul Aziz

Unit Abstraksi Air

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohd Razip Bin Kasbula

Unit Abstraksi Air

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Fausan Bin Abdul Rahman

Unit Abstraksi Air

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Tc. Mohd Hafzan Bin Sardi

Unit Projek

Jurutera Gred J41

Staff

Ahmad Zahid Bin Jamadi

Unit Projek

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Hizami Bin Hassan

Unit Projek

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Luqman Nulhakim Bin Abdul Latib

Unit Projek

Penolong Juruukur Bahan Gred JA29

Staff

Mohammad Aziff Shafzan Bin Jalaluddin

Unit Projek

Penolong Jurutera Gred JA29

Staff

Intan Maisarah Binti Zulfiqaruddin

Unit Projek

Pembantu Tadbir (P/O) Gred N19

Staff

Amirul Syahmi Bin Masdzuki

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Aznil Farhan Bin Kamarudin

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Ibrahim Bin Mad Rosni

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohammad Afiq Izzuddin Bin Nadzifuddin

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohammad Nazaruddin Bin Ibnu Omar

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Mohammad Shafiq Bin Zaidon

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhamad Syahidzul Izwan Bin Ruzilan

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhamamad Safiuddin Bin Kamarudin

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Azam Bin Mohamed Nor Hasan Sazali

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Rizal Bin Baharuddin

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Muhammad Zulsyahmi Bin Mohamad Nor

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Syahril Akmal Bin Kamaruzaman

Unit Projek

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Haji Haizam Irwan Bin Toha

Bahagian Perundangan dan Penguatkuasaan

Ketua Penolong Pengarah ;Pegawai Undang-Undang L48

Staff

Mohd Shahril Bin Ismail

Bahagian Perundangan dan Penguatkuasaan

Pemandu Kenderaan Gred H11

Staff

Norfazilah Binti Shaharudin

Unit Perundangan

Pegawai Undang-Undang Gred L44

Staff

Siti Maryam Binti Kamarudin P.J.K

Unit Perundangan

Penolong Pegawai Undang-Undang Gred L32

Staff

Muhammad Arif Akmal Bin Rezan

Unit Perundangan

Penolong Pegawai Undang-Undang Gred L29

Staff

Syaiful Adli Bin Mohd Kasim

Unit Penguatkuasaan

Pegawai Tadbir Gred N44

Staff

Dzulkefly Bin Idrus P.p.c, P.p.s

Unit Penguatkuasaan

Penolong Pegawai Penguat kuasa Gred KP38

Staff

Abd Ubaidullah Amir bin Abd Rahim

Unit Penguatkuasaan

Penolong Pegawai Penguatkuasa Gred KP29

Staff

Mazlan Bin Razali

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP22

Staff

Abd. Rahim Bin Kamarudin

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP22

Staff

Muhamad Paizan Bin Jamil

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP22

Staff

Mohd Shamsul Rizal Bin Mohd Sulian @ Sujut

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Nordiah Binti Lutan

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohd Shah Bin Mohd Elah

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Amir Bin Jamaluddin

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Siti Nabiha Binti Hassan

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Izwan Bin Zainon

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Afiq Haikal Bin Mohd Hanafi

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Meor Mohamad Aidid Hasnan Basri

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohamad Norazam Bin Abd Rasid

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Ikhwan Bin Yaakob

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Mohammad Azuwan Bin Mohd Fairus

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Aiman Rukainy Bin Yusri

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhamad Izzat Afiq Bin Mohamad Shabanar

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Norshafinaz Binti Borkiba

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguat kuasa Gred KP19

Staff

Muhamad Iqbal Bin Riduan

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Nur Fazlin Syazwa Bin Mohd Najib

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Zarren Iskandar Mohd Noor

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Noor Hidayah Bin Masri

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Nizam Fathullah Bin Ahmad Fathil

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Awam Gred H11

Staff

Hazzizi Amenuddin Hodari

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Muhammad Naim Bin Mohd Hasri

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Penguatkuasa Gred KP19

Staff

Norhazirah Binti Khairudin

Unit Penguatkuasaan

Pembantu Tadbir Gred N19

FacebookFollow us on Facebook
TwitterFollow us on Twitter
YoutubeFollow us on Youtube
RSSFollow our RSS Feed
InstagramFollow us on Instagram